Balsam do włosów

Pielęgnacja włosów – to proste.

Każda kobieta marzy o tym, aby mieć piękne i lśniące włosy. Często narzekamy przy tym, że natura odmówiła nam przywileju posiadania burzy włosów na głowie. Tak naprawdę, aby cieszyć się z bujnej fryzury wystarczy poświęcić chwilę dziennie na odpowiednią pielęgnację włosów, aby być zadowolonym z efektów.
Na początek trzeba dobrać odpowiedni szampon i balsam do włosów. Szampon musi być odpowiedni do naszych włosów w przeciwnym wypadku spowoduje więcej szkód niż pożytku. Podobnie rzecz się ma z odżywkami i maskami do włosów.
Jeśli tylko mamy taką możliwość unikajmy prostownic, lokówek, suszarek. Pozwólmy naszym włosom wyschnąć naturalnie, a na pewno będą nam za to wdzięczne. Sięgnijmy też po kosmetyki naturalne – są znacznie lepsze niż te używane przez nas do tej pory.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapewne nie raz zastanawiałaś się jakie odżywki wchodzą w TOP20 najlepszych odżywek do włosów. Otóż jednymi z najlepszych według kolejności są: 1. Synoptispharma regenerująca odżywka do włosów 2. Pantene Aqua Light 3. Farmona odżywka wzmacniająca 4. Farmona odżywka pogrubiająca 5. Farmona odżywka o działaniu ekspresowym 6. Joanna odżywka rewitalizująca kolor 7. Joanna odżywka z miodem i cytryną 8. Joanna odżywka wygładzająca włosy 9. Joanna naturalna odżywka z apteczki babuni 10. Pantene odżywka zagęszczająca włosy 11.Polpharma Biotebal odżywka przeciw wypadaniu włosów 12. Orientana wyglądzająca odżywka – tonik do włosów 13. Revlon Uniq One 14. Revlon Equave odżywka nawilżająca 15. Odżywka Revlon Kids 16. Pantene Pro – V Aqua Light 17. Pantene regenerująca odżywka 18. Pantene lśniący kolor 19. Tigi Bed Head odżywka dla mężczyzn 20. Schwarzkopf Essence Są to odżywki, które mieszczą się w cenie 30 zł i które możemy polecić każdej z Was ! sitemap