Kosmetyki do włosów

Kosmetyki do włosów

Włosy, fryzura stanowią ozdobę naszej twarzy. Każdemu zależy na dobrym wyglądzie i chce, aby jego włosy były ładne i zdrowe. Gdy podobamy się sobie, rośnie w końcu nasza samoocena i poprawia się samopoczucie.
Na rynku dostępne są przeróżne kosmetyki do włosów – na ich porost, przeciw wypadaniu, nawilżające, odbudowujące zniszczone końcówki itd. Na co dzień poddajemy swoje włosy różnorakim zabiegom. Suszymy je, prostujemy, kręcimy… To wszystko naraża nasze włosy na uszkodzenia, dlatego powinniśmy o nie zadbać, dobierając odpowiednie kosmetyki do włosów. Warto codziennie nakładać na nie odżywki, olejki i używać szamponów, przeznaczonych do naszego typu włosów. Dzięki temu będą cieszyć nas i otoczenie swoim pięknym i zdrowym wyglądem.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapewne nie raz zastanawiałaś się jakie odżywki wchodzą w TOP20 najlepszych odżywek do włosów. Otóż jednymi z najlepszych według kolejności są: 1. Synoptispharma regenerująca odżywka do włosów 2. Pantene Aqua Light 3. Farmona odżywka wzmacniająca 4. Farmona odżywka pogrubiająca 5. Farmona odżywka o działaniu ekspresowym 6. Joanna odżywka rewitalizująca kolor 7. Joanna odżywka z miodem i cytryną 8. Joanna odżywka wygładzająca włosy 9. Joanna naturalna odżywka z apteczki babuni 10. Pantene odżywka zagęszczająca włosy 11.Polpharma Biotebal odżywka przeciw wypadaniu włosów 12. Orientana wyglądzająca odżywka – tonik do włosów 13. Revlon Uniq One 14. Revlon Equave odżywka nawilżająca 15. Odżywka Revlon Kids 16. Pantene Pro – V Aqua Light 17. Pantene regenerująca odżywka 18. Pantene lśniący kolor 19. Tigi Bed Head odżywka dla mężczyzn 20. Schwarzkopf Essence Są to odżywki, które mieszczą się w cenie 30 zł i które możemy polecić każdej z Was ! sitemap