Naturalne farby do włosów

O mocy naturalnych farb do włosów.

Farbowanie włosów niegdyś kojarzyło się raczej z nieprzyjemnym zapachem farby i dużą szkodą dla ogólnej kondycji włosa. Farbowanie to przecież ingerencja w naturalną strukturę włosa, a przez to osłabienie jego kondycji. Dziś jednak, w dobie nowoczesnych rozwiązań i możliwości, naturalne farby do włosów są oczywistością i doskonałą alternatywą dla farb z nieprzyjemnym w zapachu i niezdrowym, amoniakiem.
Naturalne farby do włosów można zazwyczaj kupić w aptekach lub dobrych drogeriach. Produkty do farbowania wyróżnia wyspecjalizowany, oparty na składnikach naturalnych skład oraz maksymalna wolność od drażniących i szkodliwych składników chemicznych. Farby te polecane są głównie kobietom ze skórą o skłonnościach alergicznych bądź też tym paniom, które bardzo dbają o naturalny i zdrowy wygląd.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapewne nie raz zastanawiałaś się jakie odżywki wchodzą w TOP20 najlepszych odżywek do włosów. Otóż jednymi z najlepszych według kolejności są: 1. Synoptispharma regenerująca odżywka do włosów 2. Pantene Aqua Light 3. Farmona odżywka wzmacniająca 4. Farmona odżywka pogrubiająca 5. Farmona odżywka o działaniu ekspresowym 6. Joanna odżywka rewitalizująca kolor 7. Joanna odżywka z miodem i cytryną 8. Joanna odżywka wygładzająca włosy 9. Joanna naturalna odżywka z apteczki babuni 10. Pantene odżywka zagęszczająca włosy 11.Polpharma Biotebal odżywka przeciw wypadaniu włosów 12. Orientana wyglądzająca odżywka – tonik do włosów 13. Revlon Uniq One 14. Revlon Equave odżywka nawilżająca 15. Odżywka Revlon Kids 16. Pantene Pro – V Aqua Light 17. Pantene regenerująca odżywka 18. Pantene lśniący kolor 19. Tigi Bed Head odżywka dla mężczyzn 20. Schwarzkopf Essence Są to odżywki, które mieszczą się w cenie 30 zł i które możemy polecić każdej z Was ! sitemap