Olejowanie włosów

Dbanie o włosy

W dzisiejszych czasach oprócz dbania o cerę coraz popularniejszym staje się dbanie o włosy.
W drogeriach, zarówno internetowych, jak i stacjonarnych, na półkach sklepowych można odnaleźć odżywki, maski, olejki oraz szampony, na przykład na bazie naturalnych składników. Często słyszy się od fryzjerów, jak bardzo codzienne zabiegi typu suszenie włosów czy prostowanie osłabiają kondycję włosa. Dlatego też, warto zainteresować się dbaniem o włosy, ponieważ podobnie jak i twarz, mamy je na całe życie.
Coraz częściej słyszy się także o zabiegach typu olejowanie włosów, przeprowadzane chociażby w domowych warunkach. Polega ono na regularnym smarowaniu włosów olejami, np. słonecznikowym, kokosowym, z pestek winogron. Ze względu na dobroczynne działanie olejów można odżywić włosy oraz zapobiegać ich niszczeniu.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapewne nie raz zastanawiałaś się jakie odżywki wchodzą w TOP20 najlepszych odżywek do włosów. Otóż jednymi z najlepszych według kolejności są: 1. Synoptispharma regenerująca odżywka do włosów 2. Pantene Aqua Light 3. Farmona odżywka wzmacniająca 4. Farmona odżywka pogrubiająca 5. Farmona odżywka o działaniu ekspresowym 6. Joanna odżywka rewitalizująca kolor 7. Joanna odżywka z miodem i cytryną 8. Joanna odżywka wygładzająca włosy 9. Joanna naturalna odżywka z apteczki babuni 10. Pantene odżywka zagęszczająca włosy 11.Polpharma Biotebal odżywka przeciw wypadaniu włosów 12. Orientana wyglądzająca odżywka – tonik do włosów 13. Revlon Uniq One 14. Revlon Equave odżywka nawilżająca 15. Odżywka Revlon Kids 16. Pantene Pro – V Aqua Light 17. Pantene regenerująca odżywka 18. Pantene lśniący kolor 19. Tigi Bed Head odżywka dla mężczyzn 20. Schwarzkopf Essence Są to odżywki, które mieszczą się w cenie 30 zł i które możemy polecić każdej z Was ! sitemap