Pielęgnacja włosów

Jak dbać o włosy?

Marzeniem każdej kobiety jest posiadanie idealnej fryzury. Zadbane i piękne włosy świadczą o naszym zdrowi i witalności.
Aby mieć piękne i zadbane włosy nie trzeba wydawać majątku na drogie kosmetyki i wyszukane zabiegi fryzjerskie. Wystarczy poświęcić im chwilę czasu podczas codziennej pielęgnacji aby zyskać piękne i lśniące włosy. Pielęgnacja włosów wcale nie musi być też trudna czy czasochłonna.
Musimy zacząć naszą walkę o odzyskanie pięknych włosów od dobrania odpowiednich kosmetyków, zarówno szamponu i odżywki do włosów. Niestety musimy to zrobić metodą prób i błędów i na podstawie obserwacji stwierdzić jak na stosowane kosmetyki reagują nasze włosy.
Poświęćmy naszym włosom trochę uwagi a na pewno będą nam za to wdzięczne.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapewne nie raz zastanawiałaś się jakie odżywki wchodzą w TOP20 najlepszych odżywek do włosów. Otóż jednymi z najlepszych według kolejności są: 1. Synoptispharma regenerująca odżywka do włosów 2. Pantene Aqua Light 3. Farmona odżywka wzmacniająca 4. Farmona odżywka pogrubiająca 5. Farmona odżywka o działaniu ekspresowym 6. Joanna odżywka rewitalizująca kolor 7. Joanna odżywka z miodem i cytryną 8. Joanna odżywka wygładzająca włosy 9. Joanna naturalna odżywka z apteczki babuni 10. Pantene odżywka zagęszczająca włosy 11.Polpharma Biotebal odżywka przeciw wypadaniu włosów 12. Orientana wyglądzająca odżywka – tonik do włosów 13. Revlon Uniq One 14. Revlon Equave odżywka nawilżająca 15. Odżywka Revlon Kids 16. Pantene Pro – V Aqua Light 17. Pantene regenerująca odżywka 18. Pantene lśniący kolor 19. Tigi Bed Head odżywka dla mężczyzn 20. Schwarzkopf Essence Są to odżywki, które mieszczą się w cenie 30 zł i które możemy polecić każdej z Was ! sitemap