Witaminy na włosy

Cel – piękne i zdrowe włosy

W dzisiejszych czasach wygląd jest bardzo ważny. Nic więc dziwnego, że każda kobieta, bez względu na to czy ma długie czy krótkie włosy chciałaby żeby były piękne, moce i zdrowe. Jest na to niezawodny sposób – witaminy na włosy.
Można ich szukać albo w suplementach diety albo w wśród naturalnych składników. Na pewno włosy potrzebują witamin z grupy B. Można je znaleźć m.in. w surowych owocach lub też produktach pełnoziarnistych. Witaminy C oraz E poprawiają krążenie w skórze głowy. Witamina A natomiast wyraźnie wzmacnia włosy. W ochronie i stymulacji komórek (także włosowych) działa witamina F.
Aby móc szczycić się piękną fryzurą, same witaminy na włosy nie wystarczą. Ważne jest także unikanie używek czyli nikotyny, kawy czy alkoholu. Te złe nawyki bardzo źle wpływają na budowę oraz wygląd włosa.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zapewne nie raz zastanawiałaś się jakie odżywki wchodzą w TOP20 najlepszych odżywek do włosów. Otóż jednymi z najlepszych według kolejności są: 1. Synoptispharma regenerująca odżywka do włosów 2. Pantene Aqua Light 3. Farmona odżywka wzmacniająca 4. Farmona odżywka pogrubiająca 5. Farmona odżywka o działaniu ekspresowym 6. Joanna odżywka rewitalizująca kolor 7. Joanna odżywka z miodem i cytryną 8. Joanna odżywka wygładzająca włosy 9. Joanna naturalna odżywka z apteczki babuni 10. Pantene odżywka zagęszczająca włosy 11.Polpharma Biotebal odżywka przeciw wypadaniu włosów 12. Orientana wyglądzająca odżywka – tonik do włosów 13. Revlon Uniq One 14. Revlon Equave odżywka nawilżająca 15. Odżywka Revlon Kids 16. Pantene Pro – V Aqua Light 17. Pantene regenerująca odżywka 18. Pantene lśniący kolor 19. Tigi Bed Head odżywka dla mężczyzn 20. Schwarzkopf Essence Są to odżywki, które mieszczą się w cenie 30 zł i które możemy polecić każdej z Was ! sitemap