O nas

Nasza specjalność: odżywka do włosów – Poznań i okolice

Odżywki do włosów to specjalność naszej firmy. Doskonale znamy rynek i jesteśmy w stanie dzięki temu zaoferować klientom najlepsze produkty do pielęgnacji i odżywania włosów.

Nasi pracownicy stale monitorują rynek, aby być na bieżąco z nowościami i trendami w branży kosmetyków do włosów. Dzięki temu dostarczamy klientom najlepsze produkty wysokiej jakości od czołowych producentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Mamy rozeznanie zarówno wśród producentów, jak i dystrybutorów. Dlatego też odżywka do włosów Poznań to produkt, o którym wiemy wszystko i jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi najwyższej jakości odżywki, jakie są obecnie dostępne na rynku.

Obsługujemy zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych, w tym także salony fryzjerskie i kosmetyczne. Jednocześnie cały czas uczymy się i poznajemy branżę, w której działamy.Zapewne nie raz zastanawiałaś się jakie odżywki wchodzą w TOP20 najlepszych odżywek do włosów. Otóż jednymi z najlepszych według kolejności są: 1. Synoptispharma regenerująca odżywka do włosów 2. Pantene Aqua Light 3. Farmona odżywka wzmacniająca 4. Farmona odżywka pogrubiająca 5. Farmona odżywka o działaniu ekspresowym 6. Joanna odżywka rewitalizująca kolor 7. Joanna odżywka z miodem i cytryną 8. Joanna odżywka wygładzająca włosy 9. Joanna naturalna odżywka z apteczki babuni 10. Pantene odżywka zagęszczająca włosy 11.Polpharma Biotebal odżywka przeciw wypadaniu włosów 12. Orientana wyglądzająca odżywka – tonik do włosów 13. Revlon Uniq One 14. Revlon Equave odżywka nawilżająca 15. Odżywka Revlon Kids 16. Pantene Pro – V Aqua Light 17. Pantene regenerująca odżywka 18. Pantene lśniący kolor 19. Tigi Bed Head odżywka dla mężczyzn 20. Schwarzkopf Essence Są to odżywki, które mieszczą się w cenie 30 zł i które możemy polecić każdej z Was ! sitemap